گرانترین املاک دنیا

گرانترین املاک دنیا

5,0 rating based on 1,234 ratings
🕒 زمان مطالعه: 4 دقیقه

این مقاله را به معرفی گرانترین ملک در دنیا اختصاص داده ایم. یکی از نکاتی که در زندگی انسان می تواند از جمله مهم ترین نکات زندگی باشد، نوع نگاه ما و داشتن زاویه دید مناسب به زندگی است. چرا که همین نگاه می تواند نوع دیدگاه ما به زندگی را تشکیل دهد. و نوع دیدگاه، نوع رفتار و در آخر شیوه زندگی ما را تغییر خواهد داد.

در این دنیا دلیل استفاده از واژه زندگی های خاص می تواند هم از نظر کیفی و هم از نظر کمی دارای اهمیت باشد که در این مقاله قرار است نوع زندگی هایی را برای شما معرفی نماییم که از نظر کیفی و هم از نظر کمی در بهترین حالات و مدرن ترین اتفاقات قرار دارد. خانه رویایی و بسیار مجلل می تواند برای برخی از آدم ها آرزو باشد که بدست آوردن آن لذت بخش است.

خانه ای که از امکانات منحصر به فرد و خاص برخوردار است و در هیچ جای دنیا نظیر آن پیدا نمی شود. در ادامه 15 مورد از این خانه های گران قیمت و اینکه در کجای دنیا قرار دارند را به ترتیب از کمترین تا بیشترین قیمت معرفی می نماییم.

معرفی انواع  گرانترین ملک در دنیا

15- از جمله گرانترین ملک در دنیا  می توان به خانه ای واقع در نیویورک که ارزش 45 میلیون دلاری دارد

اشاره کنیم. این مورد یک پنت هاوس است که صاحب آن مدیر صندوق دپارتمان بیمه دنیل به نام (دنیل لوئیس) می باشد.

14- مورد دیگر از گرانترین ملک در دنیا به  نمونه یک خانه باغ مجلل اشاره دارد که در حدود 88 میلیون دلار قیمت آن است. این خانه باغ در مونته سیتی کالیفرنیا واقع شده است و از مساحت 42 هکتاری برخوردار است. صاحب آن (خانم اپرا وینفری) ملکه مدیای آمریکا است. این ملکه جدای این ملک، در جایگاه های دیگر دنیا نیز صاحب ملک های باشکوهی است.

13- این مورد از خانه های مجلل، خانه ای ساحلی فوق العاده با ارزش 95 میلیون دلار را معرفی می نماید. این خانه که در ساحل پالم واقع شده است کسی جز دونالد ترامپ صاحب آن نیست. خانه ای که از امکانات بسیار زیادی برخوردار است.

نحوه دریافت وام جعاله و اوراق
👁️ بخوانید

12- این مورد که 100 میلیون دلار ارزش دارد از املاک میلیاردر روسی به نام (یوری میلنر) است.  این خانه در تپه های لس آلتوس در کالیفرنیا واقع شده است. این میلیاردر به همراه همسر و تک دخترش در روسیه زندگی میکند.

گرانترین املاک دنیا با اکوملک

11- خانه بعدی را به معرفی خانه ای اختصاص می دهیم که در میان طبیعت شرق هامپتون است. صاحب این خانه میلیاردری کسی نیست جز (رون بارون). این خانه از مساحت 40 هکتاری برخوردار می باشد و ارزش 102 میلیون دلاری دارد.

10- این خانه ویلایی در کالیفرنیا واقع شده است. صاحب آن (ماسایوشی سان) است و 117.5 میلیون دلار دارد.

9- ثروتمند ترین مرد دنیا یعنی (بیل گیتس) خانه ای به ارزش 120.5 میلیون دلاری دارد و در منطقه واشنگتن واقع شده است. این خانه از باشگاهی به مساحت 2.500 فوت مربع برخوردار است و دارای استخری 60 فوت می باشد.

8- ویلایی ساحلی در ساحل فلوریدا واقع شده است که 130 میلیون دلار ارزش دارد. این ویلا متعلق است به (کن گریفین) و دارای زمین تنیس مجللی است.

7- خانه بعدی را به خانه ای با ارزش 132.5 میلیون دلاری اختصاص می دهیم. البته به دلایلی ارزش واقعی این خانه مجهول است. این خانه در منطقه آگوستا واقع شده است.

6 در منطقه جنگلی کالیفرنیا مجموعه خانه هایی وجود دارد که 200 میلیون دلار ارزش آن ها است. صاحب این مجموعه فردی به نام (لری اِلیسون) است. ایشان همان بنیانگذار اوراکل هستند. خانه های این مجموعه هر کدام از ویژگی خاصی برخوردار می باشند.

5 از دیگر خانه های با ارزش می توان به هاید پارک لندن اشاره داشت. ارزش این بنا که 221 میلیون دلار تخمین زده شده است در یکی از پارک های سلطنتی واقع شده است و دارای 253 هکتار مساحت ان است.

4 مورد بعدی را به معرفی بنایی با ارزش 222 میلیون دلار اختصاص می دهیم. این بنا که به باغ کاخ رینگتون مشهور است متعلق به (تامارا) دختر قهرمان فرمول یک در (Bernie Ecclestone) می باشد.

3 مقام سوم را به خانه ای زیبا با ارزش 750 میلیون دلار در فرانسه اختصاص می دهیم. این خانه متعلق است به (پادشاه لئوپولد دوم بلژیک) و از مساحتی با 20 هکتار برخوردار است.

بهترین زمان فروش ملک چه زمانی است؟
👁️ بخوانید

2 مقام دوم را به معرفی خانه ای با ارزش 1 میلیارد دلاری در کشور هند در شهر بمبئی اختصاص می دهیم. این خانه که صاحبی با نام (موشک امبانی) دارد آسمانخراشی است که از 6 سطح پارکینگ تشکیل شده است.

1 مقام نخست خانه های مجلل به خانه ای در لندن اشاره دارد که مالک آن (ملکه ویکتوریا) است. قصری است که به نام قصر باکینگهام معروف است و ارزشی بالغ بر 1.55 میلیارد دلار ارزش آن است. طراحی بی نظیر و امکانات فوق العاده آن شاید به جرات بتوان گفت در دنیا تک است.  این ملکه زمانی که بر تخت پادشاهی نشست، این کاخ را منزل خود دانست  و در ادامه کاخ مجلل دیگری را برای خود در سال 1837 ساخت و به آن جا نقل مکان نمود.

192 👁️
 
مجله اکو ملک وب‌سایت
مجله اکو ملک فعال در زمینه املاک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *