معرفی 10 نوع تبلیغات نوین املاک

معرفی 10 نوع تبلیغات نوین املاک

5,0 rating based on 1,234 ratings
🕒 زمان مطالعه: 4 دقیقه

این روز ها بر اساس اتفاقات و شرایط تاثیر گذاری که در بازار صنعت املاک و مستغلات ایجاد شده است موجب شده که رونق فعالیت مشاوران املاک در سال های اخیر به دلیل وجود بحران هایی از قبیل تورم و گرانی، دچار رکود شود و این دلیل خوبی است که شاهد کاهش تعداد مشاوران املاک در سال های اخیر باشیم.

از طرفی نیز امروزه به دلیل وجود تبلیغات نوین املاک در فضای اینترنت، یکی از پرطرفدار ترین راه های جستجو ملک برای خرید یا حتی اجاره توسط مشتری و یا فروشنده حضور در اینترنت بوده است. بر همین اساس با توجه به تحقیقی که توسط انجمن ملی کارگزاران املاک و مستغلات آمریکا (NAR) صورت گرفته است نشان میدهد حدود 92% از مشتریان و خریداران برای یافتن خانه دلخواه خود قبل از حضور در دفاتر مشاوران املاک، از موتور های جستجو به واسطه اینترنت استفاده می نمایند.

همه این ها می تواند حاکی از وجود محیط فرا رقابتی این روزها در صنعت ملک و املاک باشد. بخاطر همین است که این محیط فرا رقابتی می تواند دلیل مناسبی باشد برای اینکه مشاوران املاک از سیستم سنتی قبل فاصله گرفته و روی به استفاده از شگرد های نوین و مهارت های تخصصی درون خطی و برون خطی (Online & Offline) بازاریابی آورده تا بتوانند نبض بازار مسکن را از دست ندهند و از گردونه رقابت حذف نشوند.

به همین خاطر در این مقاله قصد داریم شما را با 10 نمونه از راهکارهای تبلیغات نوین املاک به جهت ایجاد رونق در کسب و کار مشاوران املاک آشنا سازیم. پس تا انتهای این مقاله که امیدوار هستیم برای شما سودمند باشد همراه ما باشید.

تبلیغات نوین املاک و انواع آن

  1. از حال و روز رقبا غافل نشوید

به تفکرات و رفتارهای رقبا در محدوده خود حساس باشید. با آنها به طریق های مختلف ارتباط داشته باشید. از کیفیت صفحه وب سایت و یا نوع کار در فضای مجازی آنها مطلع شوید. سناریو های رفتاری برای آنها تهیه کنید و مدام آنها را با رفتار های خود مقایسه نمایید. از ترفند های به جواب نرسیده آنها برای خود، مدل سازی کنید و راهکار های حرکتی موثر آنها را رشد دهید.

  1. تهیه تصاویر از ملک

یادتان باشد به دلیل گستردگی فعالیتی که دارید صرفا شما به عنوان یک فروشنده واحد مسکونی نیستید. کار شما می تواند به اندازه یک فروشنده شهر ارزشمند باشد. به همین خاطر اقدام به درج و نمایش تصاویری به همراه تمام جزئیات اطراف داشته باشید.

معرفی 10 نوع تبلیغات نوین املاک با اکوملک

  1. ارائه محتوایی قدرتمند

شما می توانید با درج تجربیات معاملاتی که تا به حال انجام داده اید و یا نگارش داستانهای جالبی که برای مشتریان شما بعد از معامله ایجاد شده است و البته به همراه رضایتمندی آنها، در قالب کتاب های الکترونیکی جذاب و انتشار آن در محیط های مجازی و وب سایت با واترمارک آرم خود جدای از اینکه راهی برای ارتباط با خود را ایجاد می نمایید، موجبات نزدیکی مشتریان را نیز فراهم می آورید.

  1. عکاس استخدام کنید

تهیه تصاویر زیبا و گویا و البته تکنیکی می تواند برای ترغیب و آگاهی مشتری قبل از حضور در محل و تماشای ملک بسیار مهم باشد. برای همین بهتر است این کار را به یک عکاس متخصص و خوش سلیقه بسپارید.

  1. تهیه تور های مجازی

مشتری از شرایط زمانی محدودی برخوردار می باشد، یکی از بهترین راه های همراهی با آنها می تواند احترام به زمان باشد. برای همین می توانید با تهیه ویدیو و تصاویر گویا و شیک از نمونه ملک هایی که در فایل دارید در همان دفتر برای مشتری شرایط حضور در ملک را ایجاد نمایید.

  1. حامی مالی شوید

برای جشنواره هاى محلی، تیم های ورزشی، رویدادهای منطقه در نقش یک اسپانسر ظاهر شوید. می توانید بر روی تی شرت و یا بیلبورد و یا جزوات ارائه شده در این مراسم  تبلیغ نمایید.

  1. تهیه ویدیو جذاب

یک راهکار مناسب تهیه ویدیوی با کیفیت و کوتاه و جذاب است که می تواند در ذهن مخاطب جای گرفته و او را به یک مشتری تبدیل نماید.

  1. داشتن وب سایتی مفید

حدود 80 درصد از مشتریان از گوشی موبایل، ملک جستجو می کنند. برای همین وب سایت خود را با تمام سیستم عامل های موجود سازگار نمایید.

  1. استفاده از ترفند برندینگ

در ارتباط با مشتریان می توانید به عنوان هدیه و یا پذیرایی از نوشیدنی، خودکار، جلد سند، جاکلیدى و یا هر گونه اقلامی که به خلاقیت شما بستگی دارد استفاده نمایید. روی آنها آرم خود را حک کنید.

  1. روی کمک گوگل حساب کنید

از قابلیت هایی که گوگل در اختیار قرار میدهد، جستجوی کسب و کار من (Google My Business) می باشد. این قابلیت یافتن شما را بر اساس لوکیشنی که معرفی می نماید برای مشتریان اطرافتان آسان می کند.

1,406 👁️
 
مجله اکو ملک وب‌سایت
مجله اکو ملک فعال در زمینه املاک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *