دکوراسیون مدرن برای خانه

دکوراسیون مدرن برای خانه

5,0 rating based on 1,234 ratings
🕒 زمان مطالعه: 4 دقیقه

برای داشتن و استفاده از دکوراسیون مدرن خانه می توانید با رعایت نکاتی ساده شرایط را برای خود مهیا نمایید. در این مقاله مواردی کاربردی را برای شما معرفی می نماییم تا با استفاده از آنها و البته بهره مندی از سلیقه خود از خانه هایی مدرن و جذاب بهره مند شوید.

1- از ترکیباتی که می تواند مناسب باشد پرهیز نمایید.

توجه داشته باشید که خانه های مدرن باید مانند ساکنانش منحصر به فرد باشند. تا بتوانند به بیننده حس متمایزی را القا نمایند. شاید یکی از اولین فکر ها استفاده از ست های مبلمان از قبل تهیه شده باشد. اما این روش را ما پیشنهاد نمی کنیم. اگر به دنبال داشتن ظاهری زیبا و دلپذیر در اتاق ها هستید، به جای هزینه و خرید مبلمان های ست، میز و صندلی ها را جدا جدا تهیه کرده و با هم ست نمایید.

2- توجه داشته باشید برای دکوراسیون مدرن خانه استفاده از رنگ های تاریک و روشن در علم دکوراسیون منافاتی به وجود نمی آورد. پس در این مورد وسواس به خرج ندهید. شما می توانید در این نوع از دکوراسیون ها با استفاده از سایه ها و بافت های ملایم خشونت های بصری را کاهش دهید. طبیعی است چون اصولا رنگ های تیره برای محیط های روشن استفاده می شود.

3- سعی کنید در انتخاب مبلمان سخت پسند باشید. طرح های فانتزی را در اولویت قرار دهید. کلا مبلمان ها با طرح ها و مواد گوناگون می تواند بسیار جالب و منحصر به فرد باشد.

واقعا یکی از اتفاقات عجیب استفاده از صندلی های تمام چوب است. برای مثال وقتی که می شود برای این از صندلی های اکریلیک و بافت های خردلی استفاده کرد چرا به سراغ تمام چوب می روید. شما با بکارگیری ایده های دکوراسیون مدرن خانه می توانید ماهرانه خود درون وجودتان را به معرض نمایش بگذارید. در ادامه می بینید که استفاده از تنوع در رنگ ها و ابزارها می تواند در این کار دست شما را باز نگه دارد.

4- دقت کردید در تصاویر خانه های مدرن طرح های حیوانات چه جلوه ای را به خود اختصاص داده است. شما هم می توانید از این ایده استفاده کنید. برای مثال با استفاده از یک بالش معمولی بر روی کاناپه و یا تخت خواب با طرح های حیوانات این جلوه را به راحتی به خانه تان منتقل نمایید. اگر هم این جلوه برای شما جذابیت ندارد می توانید از طرح های طبیعت همین شرایط را برای خود ایجاد نمایید.

چگونه خانه روف گاردن بسازیم؟
👁️ بخوانید

5- یکی دیگر از مواردی که می تواند بسیار برای دکوراسیون مدرن خانه شما عالی باشد، استفاده از مدل آشپزخانه های براق و زیبا است. این مورد هم از موارد شیوه های ایجاد دکوراسیون مدرن خانه است. وجود سطوح براق مانند پیشخوان ها که با مرمر یا گرانیت پوشیده شده است می تواند جلوه خاصی را برای خانه شما به دنبال داشته باشد.

دکوراسیون مدرن برای خانه با اکوملک

در ادامه نکات دکوراسیون مدرن خانه

6- این مدل ایده را برای استفاده در فضاهای مدرن محدود نمی کنیم. در نگاه تخصصی استفاده از گیاهان می تواند به خطوط صاف و فضاهای خالی جلوه ای متمایز منتقل نماید. این کار را می توانید در همه شرایط استفاده نمایید. گیاهان گلدانی، استفاده از درختچه ها با برگ های پهن در گوشه خانه، زاویه دید را تعدیل می کند و حس عجیبی را در خانه به وجود می آورد.

7- یادتان باشد نورپردازی های انتزاعی معجزه می کند. رویکردهای انتزاعی به جهت روشنایی فضای داخل خانه به عنوان یک ترفند سالها است که مورد توجه می باشد. استفاده از فضاهای سفید رنگ در بین روشنایی های انتزاعی و البته شاخه ای می تواند حس واهی و لوکس و به دنبال آن پیچیده ای را به هر خانه ای منتقل نماید.

8- در قدیم داشتن پرده های سنگین نشان از توانگری و کمال را برای صاحب خانه به دنبال داشت. اما در مدل ها و دیزاین های دکوراسیون مدرن خانه این شرایط به یکی از مدل های جالب و لوکس تبدیل شده است. برای اینکه دکور شما به چشم آید و بتوانید از آن بیشترین استفاده را ببرید تا جای ممکن جلوی پنجره های خود را خلوت نمایید.

9- یکی دیگر از مواردی که می تواند برای دکوراسیون خانه شما مناسب باشد استفاده از اشیای فلزی است. بدانید که فلز عنصر مهمی در دکوراسیون محسوب می شود.

10- استفاده از جزئیات در دکوراتیوهای خانه. این ایده را در اجرا می توانید لمس نمایید. مثلا تصور کنید یک عروسک کانگورو بزرگ که در گوشه سالن قرار گرفته است. یا نیمکتی که بر روی آن چندین بالش قرار داده اید. ایده های زیادی را می توانید در این خصوص با استفاده از سلیقه و البته ابزار هایی که دارید در خانه مورد استفاده قرار دهید که همه می توانند در کنار هم جلوه های شگرفی را برای خانه شما به وجود آورند.

83 👁️
 
مجله اکو ملک وب‌سایت
مجله اکو ملک فعال در زمینه املاک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *