دکوراسیون برای آشپزخانه های کوچک

دکوراسیون برای آشپزخانه های کوچک

5,0 rating based on 1,234 ratings
🕒 زمان مطالعه: 3 دقیقه

تهیه دکوراسیون آشپزخانه های کوچک یکی از سرگرمی های خانم های خانه دار است. در این مقاله قصد داریم برای شما درباره این موضوع راهکارهایی را ارائه دهیم که بتوانید با انجام آن با توجه به پتانسیل های موجود در خانه خود، آشپزخانه ای زیبا و شاد داشته باشید.

1- اولین نکته ای که برای آشپزخانه باید در نظر داشته باشید، استفاده از رنگ است. برای همین ما به شما استفاده از رنگ آبی روشن را پیشنهاد می کنیم که می تواند آرامش خاصی را برای آشپزخانه شما به همراه داشته باشد.

2- نکته بعدی، دکوراسیون آشپزخانه های کوچک را به استفاده از رنگ های روشن اختصاص می دهیم. شما می توانید با این روش آشپزخانه خود را بزرگتر و دلبازتر کنید. توجه داشته باشید که استفاده از رنگ های تیره، آشپزخانه شما را کوچک خواهد کرد.

3- یکی از مناظری که می تواند در جذابیت دکوراسیون آشپزخانه کوچک شما تاثیر زیادی داشته باشد، استفاده از وسایل فانتزی و زیبا است. با سلیقه این موضوع را جدی بگیرید.

4- نور فاکتور مهمی است در دکوراسیون آشپزخانه های کوچک. به همین خاطر می توانید با انجام نورپردازی های ساده جلوه های بی نظیری را به آشپزخانه خود هدیه دهید.

5- با توجه به مجلات و نمونه های آشپزخانه های مدرن و کلاسیک، جدای از مساحتی که دارند ایده های نوین و زیبایی که در آنها استفاده شده است را دریافت کرده و برای دکوراسیون آشپزخانه کوچک خود استفاده نمایید.

6- برای مدل تم های استفاده شده در آشپزخانه ما به شما تم سفید همراه با مشکی را پیشنهاد می دهیم. هم دلباز است و هم می تواند محیط دکوراسیون آشپزخانه کوچک شما را زیباتر کند.

7- از دیگر پیشنهادهای ارائه شده می توان به سطوح فلزی اشاره داشت. در این مورد استفاده از رنگ های زرد را فراموش نکنید.

8- یکی از مدل های آشپزخانه که امروزه مورد توجه خانم های خانه دار قرار گرفته، مدل آشپزخانه های مادران و مادربزرگ ها است. آن زمان ها که به دهه 50 بر می گردد مادران با استفاده از سلیقه های منحصر به فردی که داشتند همیشه آشپزخانه ها را به بهترین و سرگرم کننده ترین محل در خانه تبدیل می کردند. می توانید با الگو گرفتن از آنها آشپزخانه خود را بی نظیر کنید.

انواع کفپوش خانه و ویژگی های آن ها
👁️ بخوانید

9- جدای از رنگ های سفید و مشکی می توانید از قدرت رنگ های روشن در آشپزخانه خود بهره مند شوید. بر این اساس با استفاده از یک رنگ اما روشن، آشپزخانه خود را منحصر به فرد نمایید.

10- یکی دیگر از کارهایی که می تواند جنبه نوآورانه و البته شیک داشته باشد، استفاده از قفسه های کتابخانه ای به جای کابینت است. این دیزاین را نیز مدنظر داشته باشید.

دکوراسیون برای آشپزخانه های کوچک با اکوملک

در ادامه نکات زیباسازی دکوراسیون آشپزخانه های کوچک

11- اگر در خانه های آپارتمانی ساکن هستید توجه داشته باشید که هر چه آشپزخانه شما ساده تر با رنگ های روشن به همراه طرح های کلاسیک و شاد باشد از جذابیت بیشتری برخوردار خواهد بود.

12- می توانید اگر در آشپزخانه شرایط نگهداری گیاه را دارید، با استفاده از رنگ های آبی و سفید و تلفیق آن با استفاده از گیاهان سبز آشپزخانه ای دوست داشتی داشته باشید.

13- استفاده از رنگ های طلایی می تواند در جذابیت آشپزخانه شما موثر باشد.

14- شاید بر اساس شرایط بخواهید بیشتر زمان خود را در آشپزخانه باشید. با استفاده از صندلی های چوبی به همراه گلدان، آشپزخانه خود را خودمانی تر نمایید.

15- یکی از پیشنهادهای عالی استفاده از سبک هنری کوبیسم است.

16- به شخصه من با استفاده از طرح کابینت های سفید به همراه طرح های چوبی حس خاصی را در آشپزخانه بدست می آورم. من این مدل را به شما نیز پیشنهاد می دهم.

17- سایه رنگ های بنفش (نیلک) می تواند آشپزخانه شما را در نگاه دیگران جذاب نشان دهد.

18- سعی کنید در دوران مشخص نسبت به تغییر دکوراسیون آشپزخانه های کوچک خود از معجزه تنوع پذیری در آشپزخانه خود بهره مند شوید.

19- استفاده از آویزهای جذاب و زیبا به عنوان تزئین می تواند برای بیشتر نمودن فضای آشپزخانه شما موثر باشد.

20- برای ایجاد آرامش و البته دریافت آرامش از آشپزخانه، از تلفیق رنگ های  سفید، آبی و زرد استفاده نمایید.

349 👁️
 
مجله اکو ملک وب‌سایت
مجله اکو ملک فعال در زمینه املاک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *