نکات حیاتی بازدید ملک در روزهای کرونایی

نکات حیاتی بازدید ملک در روزهای کرونایی

5,0 rating based on 1,234 ratings
نکات حیاتی بازدید ملک در روزهای کرونایی
🕒 زمان مطالعه: 6 دقیقه

بازدید ملک در روزهای کرونایی کار بسیار سختی شده است؛ عده ای از مردم شغل املاک دارند، عده ای دیگر به زمان تخلیه خانه اجاره ای خود نزدیک می شوند، بعضی دیگر قصد خرید خانه را دارند و مدتهاست با وجود این شرایط نتوانستند به هدف خود برسند. این روزها همه ی مردم از تاثیر بیماری کرونا بر اوضاع آگاه هستند، زندگی با وجود بیماری به اسم کرونا شرایط را بر همه سخت تر کرده است، به طوری که می توان گفت زندگی عادی مردم کاملا مختل شده است.

تاثیر کرونا بر همه ی مشاغل کاملا واضح و مبرهن است و نیازی به یادآوری نیست، که شرایط با گذشته کاملا فرق کرده و همه ی افراد در همه ی مشاغل دچار مشکلات عدیده ای شده اند.  وقتی موضوع بازدید از ملک مطرح می شود، هر کس به طریقی دچار ترس و بدبینی به این شرایط می شود و در ذهن خود احتمال بروز کرونا به خود را پیش بینی می کند. شرایط بازدید ملک در روزهای کرونایی مانند سابق نیست و باید تا جای ممکن از روش های جایگزین مانند بازدید به صورت اینترنتی و… کمک گرفت.

در این مقاله به روش های بازدید ملک در روزهای کرونایی اشاره کرده و سعی می کنیم با ارائه راهکارهای مفید شرایط را برای شما بهتر و راحت تر کنیم.

تعویض خانه را به بعد موکول کنید

شاید از تیتر موضوع متوجه داستان اصلی نشده باشید، اما به طور کلی منظور از این عنوان این است که در ابتدا با در نظر گرفتن تمامی شرایط خود و برای جلوگیری از ابتلا به مشکلات مختلف در زمان بازدید ملک در روزهای کرونایی در صورت امکان در خانه ی فعلی خود بمانید و از تعویض و یا خرید خانه ی جدید دوری کنید. بعضی از افراد می توانند قرارداد خانه ی خود را دوباره تمدید کنند، یا عده ای دیگر خرید ملک مورد نظرشان را به زمان دیگری موکول می کنند. اگر شما خواننده عزیز نیز جزو افرادی هستید که امکان ماندن در خانه ی فعلی را برای زمان بیشتری دارید، پس از این فرصت استفاده کنید.

بهترین سایت های خرید زمین در گیلان
👁️ بخوانید

بازدید از املاک به صورت آنلاین

واقعیت این است که هیچ کس نمی داند روزهای کرونایی تا کی قرار است ماندگار باشد و در این روزها چه موضوعاتی قرار است پیش بیاید. پس باید راهی برای بازدید ملک در روزهایی کرونایی نیز یافت.

بهترین پیشنهاد برای بازدید از املاک مختلف در این روزها استفاده از سامانه های آنلاین مختلف است. سایت ها و اپلیکیشن های مختلفی این امکان را برای خریداران و یا مستاجرهای عزیز به وجود آورده اند که به راحتی می توانند از هر نمایی از ملک مورد نظر خود همراه با لوکیشن آن، عکس واضحی ببیند و یا حتی با مشاور املاک خود در این باره ویدئو کال داشته باشند. بازدید ملک در روزهای کرونایی با ایجاد یک بستر آنلاین شرایط را راحت تر می کند. پس پیشنهاد ما این است ابتدا از این روش استفاده کنید.

یافتن یک مشاور املاک قابل اطمینان

هنوز هم بعد از گذشت یک سال از آغاز کرونا عده ای از افراد این بیماری را شوخی گرفته و فکر می کنند شرایط موجود نمی تواند بر آن ها تاثیر گذار باشد!!

به همین دلیل یافتن مشاور املاکی که شرایط بهداشتی را کاملاً رعایت کرده و از ماسک و دستکش مناسب استفاده کند، همچنین فاصله اجتماعی را نیز کاملا رعایت می کند بسیار مهم است. پس برای مراحل بعدی که احتمالا یک بار مجبور به خروج از منزل و بازدید ملک در روزهای کرونایی هستید، این نکته را فراموش نکنید.

بازدید ملک در زمان کرونا

بازدید ملک در زمان کرونا با اکوملک

برقراری تماس تلفنی با مشاور املاک

اگر تصمیم شما این است برای یافتن یک ملک متناسب با شرایط خود از یک مشاوره املاک خبره کمک گرفته و به هدف خود نزدیک تر شوید، پس در ابتدا باید از تلفن کردن به مشاور مورد نظر خود شروع کنید.

حال که بازدید ملک در روزهای کرونایی مانند گذشته امکان پذیر نیست، با یک تماس از مشاور املاک مورد اعتماد خود بخواهید تمامی املاکی که با شرایط شما سازگارند را به شما با پرداختن به جزئیات و ارسال عکس از آن معرفی کنند؛ به این صورت نیازی به مراجعه حضوری شما در ابتدای کار نیست. شما می توانید به صورت تلفنی اطلاعات کاملی از ملکی که قرار است خرید یا اجاره کنید داشته باشید. البته که بعد از یافتن گزینه مورد نظر برای آخرین بار نیاز است به ملک خود سر بزنید که در ادامه مقاله نیز برای این موضوع راهکارهایمان را به شما خوانندگان عزیز ارائه خواهیم کرد.

7 نکته مهم برای فروش سریع زمین
👁️ بخوانید

شرایط ایمنی برای بازدید ملک در روزهای کرونایی

بعد از بازدید آنلاین و برقراری تماس تلفنی با مشاور املاک مورد اطمینان، باید خود را برای یک بازدید حضوری آماده کنید. رعایت اصول بهداشتی از نکات بسیار مهمی است که نباید فراموش کنید. در این قسمت به طور مفصل درباره ی رعایت قوانین بهداشتی برای جلوگیری از ابتلا به بیماری کرونا می پردازیم:

  1. استفاده از ماسک و دستکش:

همه ی افراد به این موضوع واقف اند که با رعایت شرایط بهداشتی تنها به سلامتی خود کمک نمی کنند؛ بلکه به دیگران نیز احترام گذاشته و در جهت سلامتی آن ها قدم برداشته اند. استفاده از ماسک باعث می شود حتی اگر شما ناقل این بیماری نیز باشید؛ از انتقال آن به دیگر افراد جلوگیری کرده و با پوشیدن دستکش در هنگام لمس اجسام مختلف از بروز بیماری به خود جلوگیری کنید. پس در اولین مرحله پوشیدن دستکش و ماسک را فراموش نکنید.

  1. استفاده از ژل ضدعفونی کننده:

در این روزها ژل ضدعفونی کننده در میان تمام وسایل همه ی افراد پیدا می شود، اما باز هم نیاز به تاکید است که اگر قصد بازدید ملک در روزهای کرونایی را در سر دارید ژل ضوعفونی کننده را فراموش نکنید و به یاد داشته باشید بعد از هر بازدید کاملاً دست های خود را با آن ها ضدعفونی کنید.

  1. از دست دادن پرهیز کنید:

آیا نیاز به یادآوری این موضوع هست که باید از دست دادن کاملا پرهیز کنید؟!

دست دادن همیشه یک رفتار پسندیده بوده است که احترام به طرف مقابل را نشان می دهد، اما در شرایط فعلی می تواند سلامتی شما و طرف مقابل را به خطر بیاندازد. پس حتما از دست دادن در بازدید ملک در روزهای کرونایی پرهیز کرده و کاملاً به این موضوع واقف باشید.

  1. ضد عفونی کردن ملک مورد نظر:

اگر ملکی برای فروش، رهن یا اجاره گذاشته شود قطعا بازدید کننده زیادی خواهد داشت، پس حتما مطمئن شوید این ملک به صورت مداوم ضد عفونی می شود و شرایط بهداشتی برای آن کاملاً رعایت می شود.

  1. پرهیز از خوردن و اشامیدن:

در زمان بازدید از ملک در شرایط کرونا از خوردن هر گونه مواد غذایی مختلف پرهیز کرده تا از سلامتی خود اطمینان داشته باشید.

  1. استفاده از خودکار شخصی به هنگام بستن قرارداد

در مرحله ی آخر زمانی که شرایط مناسب وجود داشت و شما نیز قصد بستن قراداد را در سر داشتید، فراموش نکنید برای آخرین گزینه از خودکار شخصی استفاده کنید تا در این آخرین مرحله نیز از شرایط سلامتی خود اطمینان داشته باشید، و با خوشحالی قرارداد خانه ی جدید خود را امضا کنید.

نکات مهم در خرید باغ در شمال
👁️ بخوانید
 سخن پایانی:

شرایط کرونا زندگی را برای همگان سخت کرده است و موجب به وجود آمدن مشکلات بسیاری شده است. اما ما موظفیم برای حفظ سلامتی خود و دیگران تمامیِ نکات بهداشتی مختلف را رعایت کرده و تا جای ممکن از خروج بدون ضرورت از منازلمان جلوگیری کنیم. پس اگر قصد بازدید ملک در روزهای کرونایی را در سر دارید، نکات یادآوری شده در این مقاله را به خاطر بسپارید تا در حفظ سلامتی خود و دیگر افراد موفق عمل کرده باشید.

با اکوملک همراه باشید

 

809 👁️
 
مجله اکو ملک وب‌سایت
مجله اکو ملک فعال در زمینه املاک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *